Esileht
Abi
Kust osta?
Meist
Kontaktandmed

OLE MÄRGATAV!

Osta:

Kaupade otsing:

Kood:

Juhuslik kaup

Arvestid

MAVIT MEESTE PROBLEEMIDE LAHENDAMINE KODUSTES TINGIMUSTES! Prostatiit, erektsioonihäired, prostatovesikuliit, impotentsus. MAVIT kõrvaldab tursed, vaigistab valu, tugevdab ainevahetust. Taastab meeste suguorganite funktsioonid.

     

Toote kood: : D00331Lisa ostukorvi! Lisa ostukorvi!

MAVIT MEESTE PROBLEEMIDE LAHENDAMINE KODUSTES TINGIMUSTES! Prostatiit, erektsioonihäired, prostatovesikuliit, impotentsus. MAVIT kõrvaldab tursed, vaigistab valu, tugevdab ainevahetust. Taastab meeste suguorganite funktsioonid.


Hind: 320.00 EUR 270.00 EURNiisiis, tundes düskomforti, pöördus mees spetsialisti poole ning viimane pani talle troostitu diagnoosi - PROSTATIIT.

Mees kavatseb end ravida, kuid ei taha, et protseduurides osaleks kõrvaline isik, isegi mitte meedik.
Väljapääs on siin - spetsiaalselt kroonilise prostatiidi raviks mõeldud kaasaskantav seade "Mavit".   


 
 
Seadet MAVIT (ULP-01) kasutatakse statsionaarsetes, ambulatoorsetes ja kodustes tingimustes kroonilise prostatiidi (muuhulgas adenoomi foonil) raviks.                               
Meditsiinipraktika on näidanud, et selliste haiguste traditsiooniline ravi on valulik, kallis ja sageli ebaefektiivne.
Mistõttu töötati Venemaa Tervisekaitseameti ja Rjazani riikliku meditsiiniinstituudi juhtivate uroloogide tellimusel välja seade MAVIT. 
Tänu kompleksteraapiale ravipreparaatidega tuleb MAVIT täielikult toime eesnäärmehaigustega. 

Kroonilise prostatiidi ravi põhineb kolmel hail:
· Antibiootikumid,
· Dieet,
· Füsioteraapia.

Kolmest kasvõi ühe komponendi kadumine võib kahjuks välistada täielikku tervenemist. Vaid loetletud ravimeetodite kompleks võib viia soovitud efektini, mistõttu ei tohi nendest ühtegi eirata. Profülaktilised ravikuurid viivad retsidiivi tõenäosuse nullini. 


Seadme mõju eesnäärmele toimub kolmes suunas:  
 • vibratsioonimassaaž
 • soojendamine
 • mõjutamine spetsiaalse impulsilise magnetväljaga
 
 • Kõik see juhitakse läbi haige jämesoolde paigaldatud sondi.
  MAVIT parandab patsiendi enesetunnet, maandab põletikuprotsessi, taastab eesnäärme funktsiooni ja tugevdab ravimite mõju. 
 
 • Ristvibratsioonide väike amplituud (0,01 — 0,1 mm) ei kutsu esile ebameeldivaid tunnetusi isegi valuliku eesnäärme korral, soojus aga (37,5-42)°C soodustab lõdvestumist. Patsientide vastukajad annavad tunnistust aparaadi lõdvestavast ja rahustavast toimest, mida võib tunda järgneva ööpäeva jooksul. Impulsiline magnetväli aktiviseerib metabolismi ja kudede taastumist, kõrvaldab paistetuse, osutab valuvaigistavat efekti, kõrvaldab põletiku. 
  Soovitatav ravikuur - 7-9 kolmekümne minutilist protseduuri iga päev. Vajadusel võib 2 kuu möödudes nimetatud kuuri korrata. 

MAVIt toime:

 1. Kõrvaldab põletikuprotsessi eesnäärmes, parandab prostata funktsionaalset seisukorda.
 2. Reguleerib vereringluse mikrotsirkulatsiooni eesnäärmes ja stimuleerib ümbritsevate kudede immuniteeti. Suurendab antibiootikumide kontsentratsiooni nende kasutusel.
 3. Omab troofilis-regeneratiivset toimet. Osutab põletikuvastast, tursete vastast ja sedatiivset efekti. Maandab valu, vabastab ebamugavustundest.
 4. Stimuleerib eesnäärme lihaselementide ja vaagnapõhja lihaste kokkutõmbe võimet, taastab nende toonuse ja soodustab sekreedi adekvaatse väljutamise. Kõrvaldab alumiste kuseteede ärritussümptomid. Vähendab urineerimistunde sagedust, suurendab uriinijoa survet.
 5. Osutab mõju eesnäärme koele ja prostaatilise põimiku närvistruktuuridele. Taastab meeste suguorganite funktsioone, tugevdab potentsi.

Peamised põhjused, miks valida MAVIT  

 1. Seisund paraneb oluliselt juba peale mõnda protseduuri.
 2. Prostatiidi ravi võib teha kõrvaliste isikuteta.  
 3. Lisaks sellele, et vabastab prostatiidist, parandab ka suguelu.    
 4. Valmistatud materjalist, mis raviprotseduuride tegemisel ei kutsu esile ebameeldivaid tundeid.
 5. EI nõua esialaseid meditsiiniteadmiseid, - oskuseid ja -kogemusi. 
Kuidas ravida prostatiiti MAVIt´iga?    
Prostatiit on väga salakaval haigus. Esimesed tunnused ei osuta erilisi ebameeldivusi: mehed peavad toimuvat kas tavaliseks tervisehäireks või lasevad kõigel omateed minna ja jätavad ravi hiljemaks. Mistõttu reeglina, kui haigus ei ole üle läinud kroonilisse staadiumisse, ei pöörata sellele erilist tähelepanu. Lisaks eksisteerib arvamus, et eesnäärme põletik on niivõrd levinud haigus, et haiged suhtuvad tervisehäiresse kui vältimatusse ja ravimatusse arvates, et taolised ilmingud on omased ealistele muutustele. 
Õnneks ei ole see nii - prostatiidi efektiivne ravimetoodika eksisteerib ning haigusega võib toime tulla isegi kodustes tingimustes.  
Statistika näitab halastamatult, et meeste arv, kellel on probleemid eesnäärme põletikuga seotult, kasvab ja kuigi kõik apteegid on täis kõikvõimalikke ravimeid, ei tea veel paljud, et sellest tervisehäirest vabanemiseks eksisteerivad kättesaadavad ja aastatega kontrollitud meetodid. 
Seade Mavit - kaasaegse meditsiinitehnika üks parimaid saavutusi selles valdkonnas, konstrueeritud spetsiaalselt eesnäärme haiguste raviks. Kasutades meditsiiniseadet Mavit, muutuvad eesnäärme mõjuvad massaažiprotseduurid võimalikuks mitte ainult meditsiiniasutustes, vaid ka kodustes tingimustes! Seadme Mavit abil võite ravida prostatiiti kodustes tingimustes, ja seda kõrvaliste isikuteta. 
    
Kasutusnäidustused:
krooniline prostatiit (mitteäge);
prostatovesikuliit;
uteroprostatiit;
kopulatiivfunktsiooni häired;  
eesnäärme (adenoomi) healoomuline hüperplaasia kroonilise prostatiidi foonil. 
! Olemas vastunäidustused. Konsulteerige spetsialistidega. 
 
Vastunäidustused:
 äge prostatiit;
kroonilise prostatiidi ägenemine;
prostata ja jämesoole halvaloomulised uusmoodustised;
prostata aktiivne tuberkuloos või tuberkuloosi kahtlus; 
jämesoole ägedad põletikuhaigused.

Tähtis!
Täna on Mavit (ULP-01) unikaalne füsioterapeutiline seade, millel puuduvad analoogid. Selle seadme kasutamine, milles on kolm ravifaktorit (soojus, magnetväli ja vibratsioon), võimaldab teha iseseisvat mõjutust eesnäärmele ja annab püsiva, oluliselt kiirema raviefekti eesnäärme (prostata) haiguste ravil.

Seadme võib osta iga soovija, kes on kokku puutunud prostatiidi probleemiga ja kes otsib selle haiguse õiget ravivarianti. Meditsiinipreparaatide, soojuse, magnetvälja ja vibromassaaži efekti kompleksmõju soodustab prostatiidi kiiret ja täielikku ravi mistahes negatiivse mõjuta organismile. Eesnäärmes vereringluse tugevnemise arvel tugevdavad medikamendid paljukordselt oma toimet ja osutavad just seda efekti, mis on vajalik.    Patsientide vastukajad ja arstide vaatlused näitavad, et juba peale mõnda seadmega tehtud protseduuri vabanevad mehed valutunnetustest, paraneb urogenitaalse valdkonna töö, normaliseerub erektsioon.
 
Seade sobib suurepäraselt prostatiidi ja seiskunud ilmingute profülaktikaks eesnäärme piirkonnas. On ju mistahes haigust kergem vältida, kui seda pärast pikalt ravida. Seade mitte ainult ennetab haiguse arenemist, vaid parandab oluliselt suguelu, tugevdab erektsiooni ja tõstab mehelikku jõudu.

Tavapäraselt kasutatakse kroonilise prostatiidi raviks antibiootikume, küünlaid, ravivaid mikroklistiire, samuti hüpertermiat (soojusravi) tampoonide, kuuma vee torude, mikrolaineaparaatidega, samuti kasutatakse erinevate statsionaarsete seadmetega magnetteraapiat. Need, kes on ravinud eesnääret teavad, et kõik protseduurid lõpevad kindlasti klassikalise eesnäärme massaažiga. On ju see igati prostatiidi rahvavari?!
Reeglina teeb massaaži arst statsionaaris, mis tähendab, et lisaks materiaalsetele kuludele kannatab mees sõrmmassaažist ka emotsionaalset pinget ja moraalset ebamugavust.  
  
Nendele, kes teavad, mis on sõrmmassaaž, pakume ühte väljavõtet meditsiinisaidilt: 
"Pearinglust või minestust märgitakse vähemalt 10 % patsientidest eesnäärme esimese sõrmmassaaži ajal. Sellised seisundid on reeglina esile kutsutud hirmust või ärevusest ning ei teki õigesti tehtud, efektiivse massaažikorral.   
Patsient valmistub massaažiks kallutades end ettepoole ja toetudes küünarnukkidega uuringute lauale, jalad 60 cm kaugusel üksteisest. Uuringut tegev arst paneb kätte kindad, määrib nimetissõrme geeliga (mõnedes olukordades võib kasutada valuvaigistavat geeli). Seejärel ajab vaba käega laiali tuharad sellisele laiusele, mis võimaldab nimetissõrmel palpeerida anaalsfinkterit. Reeglina toimub reaktsioon kontaktile – lihaste kokkutõmme. Peale nende lõdvestumist sisestab arst nimetissõrme ettevaatlikult jämesoole ampulli“.    
Kroonilise prostatiidi rahvaravi ei toimu alati mugavates oludes. 
 
Mille poolest erineb eesnäärme sõrmmassaaž massaažist seadmega Mavit?   

Massaaž sõrmega on suunatud sekreedi „väljasurumisele“ eesnäärmest, selle tühjendamisele kogunenud sekreedist. Eesnäärme massaaž aparaadiga, mis lülitab endasse kolme mõjufaktorit, soodustab vereringe tugevdamist ja taastamist eesnäärmes, mistõttu on enamikel juhtudest efektiivsem.
Seade võimaldab vältida eesnäärme sõrmmassaaži protseduuri, mis enamikele meestest on ebameeldiv! Koos magnet- ja soojusmõjutusega teete eesnäärme massaaži iseseisvalt, kõrvaliste isikute abita.   


Ravikuur aparaadiga Mavit.
 Enne protseduuri läbiviimist on vaja tühjendada patsiendi soolestik (vajadusel teha puhastav klistiir) ja kusepõis.
Panna patsient (või kui patsient teeb prostatiidi ravi iseseisvalt, heita pikali) kušetile selili lamama.
Eelnevalt steriilse vaseliiniga töödeldud sond asetada kummist preservatiivi.
Sisestada sond jämesoolde nii, et tööpinna lame osa kontakteeruks paremini jämesoole seinaga eesnäärme pinna liibumiskohas.
Lülitada sisse režiim – „VIBRATSIOON“.    

Protseduuri kestus 30 minutit. Ravikuur  7-9 protseduuri, mida tehakse iga päev.
Protseduuri lõppedes lülitada toiteallikas võrgust välja. Seejuures kustuvad mõlemad valgusdioodid.
Sond eemaldada jämesoolest. Protseduuri lõppedes lülitada režiim „VIBRATSIOON“ välja.
Desinfitseerida sond ja sellega liibuvad kaabliosad 10-15 cm pikkuses.
Töödelda vastavalt nendele režiimidele, mis on märgitud konkreetse vahendi kasutusjuhendis.  
Protseduuri ajal tunneb patsient meeldivat soojust ja mugavustunnet; lisaks märgitakse ravi ajal ka sedatiivset efekti: pinge asendub rahuga, mis kestab haigel ööpäev peale protseduuri. Vajadusel võib ravikuuri korrata 2 kuu pärast. Raviprotseduuri tehakse 30-60 minutit peale mikroklistiiri, kui see on näidustatud. 
Niisiis lahendati seadme ilmumisega probleemid, mis olid seotud füsioterapeutiliste faktorite doseeritud mõjuga vahetult eesnäärmele, mis tugevdab antibakteriaalsetest ja põletikuvastastest preparaatidest saadavat efekti. See toimub vereringluse paranemise tõttu ja ravipreparaatide parema tungimise tõttu näärme sisse.

 Milline on seadme kasutamisest saadav efekt?
 Peale seadmega ravimist vähenevad valutunded, paraneb urineerimine, tugevneb erektsioon. Pea kõik patsiendid märgivad protseduuri mugavust ja kõrget efektiivsust. Seadme modifikatsiooni on paigaldatud sondi väljalülitamise taimer, kuna mõned haiged, kes ravisid prostatiiti seadmega kodustes oludes, jäid protseduuri ajal lihtsalt magama selle valuvaigistava ja rahustava toime tõttu. Antud modifikatsioonis on sondi vibratsioonisuund risti teljega, mis annab eesnäärme massaažile väljendunuma efekti.   

Tähelepanu!
 Selleks, et mitte kahelda prostatiidi ja adenoma prostata ravi efektiivsuses füsioteraapia abil, soovitame tungivalt läbi lugeda või alla laadida arstidele mõeldud spetsialiseeritud ajakirjast „ANDROLOOGIA JA GENITAALNE KIRURGIA“ võetud dokument konsulteerimaks teie raviarstiga.

Seadme hind tundub paljudele kõrge, kuid siinkohal peab arvestama, et see pole tablett, mille te ära sõite. Seadme hinna peab jagama 5-8 aastale (!), kuna seadme keskmine tööiga on 5 aastat. Samuti tuleb arvesse võtta, et saate vähendada ravimite võtmist, kulusid nendele ning kindlustada ennast võimalikest kaasuvatest efektidest, vähendada sõitusid polikliinikusse.

Kuidas hinnata aga kasutamise mugavust? Kui ei pea sõitma ühistranspordis ja seda sageli külma või vihmase ilmaga (just haiguse ägenemise ajal), istuma polikliiniku järjekorras, kontakteerudes seejuures sageli infitseertitud haigetega, seejärel peale protseduuri koju minema. Muuseas on peale mistahes füsioterapeutilist protseduuri haigetele vastunäidustatud koormused ja seda enam külm, võib statsionaarsel ravil mitteviibivale patsiendile tehtud füsioprotseduur osutuda kasutuks. Ja ärge unustage, et üha rohkem on neid polikliinikuid, kus protseduur on tasuline ja kallis.

Ning veel üks argument Mavita kasuks. Erinevalt paljudest täna müügis olevatest aparaatidest ja seadetest, ei vaja see kasutamisel erialaseid teadmisi ja kogemusi. Lisaks on Elatomi tehasel tõsine aastatepikkune maine ning kannab täielikult garantiikohustusi. Nagu kõikidel raviseadmetel, on ka sellel seadmel vastunäidustused, millest on põhjalikult kirjutatud toote passis ning seda kasutatakse arsti soovitusel.
Selleks, et astuda tervete meeste ridadesse, peab elama tervet eluviisi! Organismi taastamiseks läheb vaja umbes aasta. Kiirendage seda protsessi, kombineerides tervet eluviisi ja eesnäärme massaaži protseduure.  

Komplektsus:
 • - aparaadil on löögikindel plastikust korpus;
 • - sond on valmistatud anatoomilise vormiga (2 ühenduskaablit) plastikust (meditsiinilisest);
 • - kasutusjuhend;
 • - pakend.

 

 • Tehnilised omadused:
 • - sondi töötemperatuur 37,5 kuni 42 C;
 • - töö aeg 60 minutit 20-minutilise vaheajaga (6 tundi vaheaeg 60 minutit); 
 • - töövalmidus 10 minutit peale sisselülitamist; 
 • - kaalub 0,6 kg.

Soovitatud kasutuseks Venemaa Tervishoiuministeeriumi poolt
Seadet MAGVIT on lubatud kasutada Euroopa Liidu riikides, seade vastab standardile ISO 13485-2003. 

Kasutusjuhendi saab alla laadida  siit (0,84 MB)

CE mark 2011 sertifikaat:  laadi alla (0,18 MB)

 
 


 
Lerson OÜ on ettevõtte Elamed ametlik esindaja Eestis.
  Elamed on Venemaa juhtiv meditsiinitehnika tootja.


Ostukorv


Valuuta valik


Sisselogimine
Kasutajanimi:
Parool:
 


Registreeri

Maksmine
Kohaletoimetamine

  

Hääletamine

 Kas teile meeldivad massaazrõngad Health Hoop?  

Ei
Ja
Soovin ostaTulemus

TOP 10:

Bbliner 


   
Esileht | Abi | Kust osta? | Meist | Kontaktandmed