Esileht
Abi
Kust osta?
Meist
Kontaktandmed

Osta:

Uudistoode!

Kaupade otsing:

Kood:

Juhuslik kaup

Arvestid

Massaažirõngas VITA Health Hoop 2,5 kg

     

Toote kood: C00043 Ajutiselt puudub laos Ajutiselt puudub laos

Massaažirõngas VITA Health Hoop 2,5 kg


Ajutiselt puudub laos


Massaažirõngas VITA Health Hoop  - 2,5 kg

Vita Health Hoop on välja arendatud kaasaegsemate tehnoloogiate abil ning saavutanud Health Hoop massaažirõngaste tootesarjas liidripositsiooni.

Massaažirõngas Vita Health Hoop - see on uus kontseptsioon magnetite ja biokeraamikaga.
Rõnga kaal 2,5 kg. Rõnga läbimõõt 108 cm.

VITA Health Hoop on üks erakordseimaid rõngaid.

See on varustatud 80 magnetiga, mis paiknevad ühtlaselt rõnga siseküljel, ja 384 akupunktuurse kumerusega, mis keerutamisel rikastavad ümbritsevat õhku negatiivse laenguga ioonidega (anioonid).

Teaduslikud uuringud näitasid, et õhu varustamine anioonidega tõstab inimese tuju ja kontsentratsioonivõimet ning avaldab samuti üldist positiivset mõju inimese organismile.
Magnetid loovad keerutamisel teatud elektrilist pinget organismis, mis omakorda stimuleerib vereringet, parandab ainevahetust, kõrvaldab stressi ja valusid.

VITA Health Hoop mitte ainult ei tugevda kõhu-, selja-, ja tuharalihaseid, vaid ka masseerib neid akupunktuursetele punktidele vajutuste teel.

Harjutades kogete midagi hämmastavat: see on samaaegselt nii pehme massaaž kui meelte erksus, justkui pärast värskes õhus jalutamist.
Regulaarsed harjutused massaažirõngaga aitavad lahti saada üleliigsest rasvast kõhupiirkonnas, normaliseerivad soolte peristaltikat, toniseerivad kõhu-, reie- ja seljalihaseid.

Mis on anioonid?

Anioonid on hapnikuga rikastatud negatiivselt laetud elemendid. Kõige rohkem rikastub organism anioonidega metsas ja jugade ning mineraalallikate läheduses jalutades. Anioonide hulga tõus veres soodustab rakkude ainevahetust ning täidab keha energiaga. Anioone nimetatakse tihti õhuvitamiinideks, mis puhastavad verd, tugevdavad närve ning kõrvaldavad väsimuse.

Rõnga efektiivne kasutamine

Kui Te alles alustate massaažirõngaga harjutamist, aidake mõlema käega rõngast ümber talje keerata. Tehke kordamööda ringe päri- ja vastupäeva. Kui tunnete ennast rõnga kasutamisel juba kindlalt, võite sõltumata keeramise suunast suurendada koormust taljele, liigutades puusasid ette ja taha, mitte vasakule-paremale nagu tavalisel kasutamisel. Tõhusamate harjutuste jaoks üritage tantsida muusika saatel, sooritades käteliigutusi samaaegselt rõngast keerutades. Nii saate rakendada erinevaid lihasgruppe.

Harjutades iga päev 20-60 minutit televiisori ees või muusikat kuulates, jõuate soovitud tulemuseni – langetate kehakaalu, tugevdate lihaseid, muudate oma figuuri saledkas ja täidate enda keha elujõu ja tervisega.

Rõnga kokkupanek

Vajutage rõnga kokkupanekuks nuppu ja pange detailid üksteise sisse.

Hoiatused & Soovitused!

Rõnga esmakordsel kasutamisel võib talje piirkonnas esineda punetust ja kihelust.
Ajutise ebameeldivustunde ärahoidmiseks kasutage vööd või pange selga tihedam riietus ning tõstke koormust järk-järgult.

Olge harjutamise ajal tähelepanelikud, et mitte puudutada massaažirõngaga Teie ümber olevaid esemeid ja teisi inimesi.

Rõngast ei soovitata kasutada rasedatel naistel, vanuritel ning selja- ja kõhupiirkonna vigastustega inimestel.

Kui tunnete nõrkust seljapiirkonnas, üritage vältida suuri koormuseid.

Arvestage oma jõudu mõistlikult. Ärge kasutage rõngast muudel eesmärkidel peale nende, mis on juhendis märgitud.
Kootud riideesemed ja trikotaaž võivad harjutuste ajal deformeeruda, kasutage spetsiaalset riietust või vööd. Ärge massaažielemente lahti võtke.

Hoidke juhendid alles!

Mudel: PHV35000W
Materjal: PE, PP, PVC
Karbi suurus: 45 X 27 X 13 cm

 

Ostukorv


Valuuta valik


Sisselogimine
Kasutajanimi:
Parool:
 


Registreeri

Maksmine

Kohaletoimetamine

  

Hääletamine

 Kas teile meeldivad massaazrõngad Health Hoop?  

Ei
Ja
Soovin ostaTulemus

TOP 10:

Bbliner 


   
Esileht | Abi | Kust osta? | Meist | Kontaktandmed