Tervis on see, mida inimesed ülekõige püüavad kaitsta ja millest kõige vähem hoolivad.

Jean de La Bruyère

Esileht
Abi
Kust osta?
Meist
Kontaktandmed

Osta:

Juhuslik kaupKaupade otsing:

Kood:

Arvestid

Applicators vöö Sputnik (6 plaadid, suurus iga - 50 x 180 mm; pigi nõelu - 5,8 mm)

     

Toote kood: P00251 Ajutiselt puudub laos Ajutiselt puudub laos

Applicators vöö Sputnik (6 plaadid, suurus iga - 50 x 180 mm; pigi nõelu - 5,8 mm)


Ajutiselt puudub laos


Refleksoteraapia arsti N.G.Ljapko (Donetsk, Ukraina) poolt väljatöötatud aplikaatorid on mõeldud laialdaseks ravieesmärkidel kasutuseks, samuti profülaktilise vahendina tervise tugevdamiseks ja säilitamiseks, tõstab töövõimet, üldist elutoonust, normaliseerib und, meeleolu, ainevahetust ("tüsedad" inimesed vabanevad liigsest kaalust, kõhnad võtavad juurde).
Ljapko aplikaatorid on ühed vähestest meditsiinikaupadest, tuntud juba Venemaa Liikmesriikides, Ameerikas, Lääne-Euroopas, Austraalias, kuna võrdseid oma jõu ja ravimõju tulemuste poolest, lihtsuse ja kasutuslihtsuse poolest ei ole.
Kümned tuhanded inimesed kasutavad edukalt aplikaatoreid ja on vaimustuses nende unikaalsusest. Aplikaatorid on muutunud eakate inimeste ustavaks sõbraks ja tervise kaitsjaks, tagastavad reaalselt nende kasutajatele jõu, energia ja elurõõmu.

LJAPKO APLIKAATORI VÕIMALUSED:
* tõstab töövõimet ja elutoonust, normaliseerib und ja ainevahetust, parandab meeleolu;
*aitab mao-soolkonna, südame-veresoonkonna, hingamisorganite ja närvisüsteemi haiguste ravis, normaliseerib nende organite tegevust;
* kõrvaldab seksuaalhäired edasise seksuaalfunktsioonide normaliseerimisega nii meestel kui naistel;
* günekoloogiliste haiguste ravis soodustab kiiret põletikuilmingute ja menstruaalhäirete taandumist;
* vähendab täisväärtuslikku taastusaega peaaju traumade, luumurdude, operatsioonide, insultide järgselt;
* maandab valusid selgroos, liigestes ja lihastes, peavalusid:
2-3 korda tõstab selliste meetodite efektiivsust kui massaaž, kõrva- ja üldnõelteraapia, manuaal- ja laseteraapia, mikrolaine resonantsteraapia (ühise või eelneva kasutamise korral), võimaldab vähendada ravimite võtmise aega ja isegi keelduda nende võtmisest.
* Väliselt on Ljapko aparaat väga sarnane Kuznetsovi aplikaatorile, kuid erinevus on olemas, kusjuures vägagi oluline. Kuznetsovi variant eeldab plastikust plaati samasuguste plastikust kidadega (või nõeltega). Selline lahendus eeldab üsnagi tugevat mehhaanilist survet selliste "nõelte" teravikele, mille tulemusel tekivad vägagi valulikud tunded. Seetõttu ei ole see alanenud valulävega inimesele mitte eriti edukas lahendus - liialt valus ning selle tulemusel ei soovigi enam mingit raviefekti sellest saada. Analoogiline olukord on lastega, kelle nahk on veel liialt õrn. Raviefekt aga on üles ehitatud just sellel mehhaanilisel mõjutusel ja nõrgestada seda ei tohi - kaob kogu mõte.
* Ljapko aplikaator töötab selles plaanis veidi teisiti. Selles on samuti nõelad, kuid mitte plastikust, vaid metallist. Seejuures on kasutatud inimorganismile kasulikke metalle. Lisaks on nõelte paarid valitud selliselt, et luua "galvaanilisi paare". Selle tulemusel tagatakse kahekordne mõju - analoogiliselt Kuznetsovi aplikaatorile mehhaaniline, pluss mõningane galvaaniliste vooludega elektrimõju. Tänu sellele võib Ljapko varianti kasutada isegi ülalnimetatud, kõrgenenud valulävega inimesed – piisab vaid aplikaatori paigaldamisest õhukesele linasele kangale. Seejuures alaneb mehhaaniline mõju, elektriline aga jääb täies ulatuses.
 
            


Sarnased tooted:

Aplikaatorseadme Lyapko korter "Belt poiss," Step nõelu -

Aplikaator Lyapko - Universal Time (pigi 4,3 mm nõelad,

Aplikaatorseadme Lyapko korter "magic lint" Tervis 4,3 Ag, 1.,

Ljapko aplikaator "Vaibake" (suurus 275 x 480 mm, nõela samm 7,0Ostukorv


Valuuta valik


Sisselogimine
Kasutajanimi:
Parool:
 


Registreeri

Maksmine

Kohaletoimetamine

  

TOP 10:

BblinerHääletamine

 Kas teile meeldivad massaazrõngad Health Hoop?  

Ei
Ja
Soovin ostaTulemus

 


   
Esileht | Abi | Kust osta? | Meist | Kontaktandmed