K. LOO OMA FINANTSTULEVIK TÄNA!
Esileht
Abi
Kust osta?
Meist
Kontaktandmed

Osta:

Juhuslik kaup

Kaupade otsing:

Kood:

Arvestid

DEZAR 7 UV-kiirgur õhu retsirkulaator

     

Toote kood: Y00374Lisa ostukorvi! Lisa ostukorvi!

DEZAR 7 UV-kiirgur õhu retsirkulaator


519.00 EUR


 

DEZAR – 7 UV-kiirgur – õhu retsirkulaator. Puhastab õhu 99-protsendilise tõhususega juba pärast tunniajast kasutust.

Hävitab kõik tänapäeval teadaolevad bakterid, viirused ja mikroobid.
 

Lampide arv 5 UV-lampi võimsusega 15W
Desinfitseerimise tõhusus 99 %
Jõudlus 100 m³/tunnis
Ruumide liik Tüüp I-V
Võimsus 100 W
Mõõtmed 1200x370x580 mm
Netokaal 11,55 kg
Võimalus kasutada inimeste juuresolekul Jah
Seinale kinnitatav Ei
Liikuv Jah
Filtreerimine 10 µm

 

 Kasutusjuhendi saab alla laadida  siit


DEZAR® - UV-kiirgur
õhu retsirkulaator

HINGA KÕIKJAL ÕHKU, MIS ON PUHAS BAKTERITEST JA VIIRUSTEST
PAKUME KONSULTATSIOONI       
LOODUD VIIRUSTEGA VÕITLEMISEKS
DEZAR – UV-kiirgur – õhu retsirkulaator. Puhastab õhu 99-protsendilise tõhususega juba pärast tunniajast kasutust.
Hävitab kõik tänapäeval teadaolevad bakterid, viirused ja mikroobid.
NATUKENE STATISTIKAT
Täiskasvanud inimene hingab sisse ja välja keskmiselt 20 000 korda päevas ning samal ajal läbib umbes 10 000 liitrit õhku meie kopse. Pealegi, me veedame umbes 90% oma elust siseruumides.
 
TÄHELEPANU, GRIPP!
Viirused, bakterid ja mikroorganismid võivad püsida õhus elus alates mõnest tunnist kuni mitme päevani, liikudes õhuvoolu abil vabalt läbi tubade.
 
PUHASTAB ÕHKU.
DEZAR puhastab ruumi viirustest ning külmetushaigustest (gripp, ägedad hingamisteede haigused), bakteritest, mikrobakteritest ja hallitusest 99-protsendilise tõhususega.

DEZARIT tohib kasutada inimeste juuresolekul ja see on tervisele kahjutu. Kõik meie tooted on sertifitseeritud vastavalt Euroopa Liidu direktiividele.
NEILE, KES HOOLIVAD OMA TERVISEST
DEZAR – seade, mis on loodud meditsiini ja tehnoloogia tugevatele külgedele põhinedes, sobib neile, kes soovivad järgida tervislikku elustiili. Lisaks aitab see inimestel gripi ja külmetushaiguste perioodil terveks jääda.

DEZAR hävitab kuni 99% ruumis olevatest mikroobidest ja bakteritest ning on tervisele ohutu.
 

DEZARI KASUTUSVÕIMALUSED

KLIINIKUD JA HAIGLAD


Tohtrid, näiteks enda kabinetis patsiente vastu võtvad perearstid, töötavad keskkonnas, mis on täis agressiivseid viiruseid.
DEZAR aitab nii arstidel, ülejäänud meditsiinipersonalil, kui ka patsientidel hoiduda ruumis levivasse grippi või viirushaigusesse nakatumast.

,

LASTEHOIUASUTUSED JA KOOLID
Lapsed on nakkushaigustele vastuvõtlikumad, kuna nende immuunsussüsteem ei ole veel nii välja arenenud kui täiskasvanutel. Seega, grippi või viirusesse haigestunud laps, kes viiakse lasteaeda või kooli, nakatab ka oma kaaslasi.
Ruumi asetatud bakteritsiidi sisaldav lamp aitab vähendada õhus ringlevat bakterite ja viiruste hulka sellise tasemeni, mis hoiab ära laste haigestumise.

LASTEHOIUASUTUSED JA KOOLID

VÕIMLAD, JÕUSAALID
Ühe minuti jooksul läbib täiskasvanud inimese kopse 56 liitrit õhku. Sportlased seevastu on suutelised hingama ühe minuti jooksul kuni 140 liitrit õhku. Kujutagem nüüd ette jõusaali, kus gripihooajal on terve ruum inimesi täis.
DEZAR desinfitseerib jõusaalis ringlevat õhku ning lisaks aitab neutraliseerida ebameeldivat lõhna, mis tekib füüsilise pingutuse tagajärjel.

VÕIMLAD, JÕUSAALID
ILUSALONGID JA JUUKSUR
Peale pidevalt levivate viiruste, mis peidavad end suure külastatavusega kohtades, leidub ka teisi ohte. Lisaks personalile hingavad ka kliendid sisse õhku, mis on saastatud pihustitest, värvidest ja teistest ilutoodetest erituvate keemiliste ühenditega.
DEZAR lubab ruumi desinfitseerida nii, et keegi sealt samal ajal lahkuma ei pea.

ILUSALONGID JA JUUKSUR

KONTORID, PANGAD
Kontorid – suletud ruumid - on gripihooaegadel potentsiaalsed kohad, kus gripihaigustesse nakatuda. Õhukonditsioneeri töötamine kiirendab õhuvoolu ja seega suurendab haigustesse nakatumise riski, sest õhuringluse suurenedes liiguvad koos õhuga kiiremini ka pahatahtlikud mikroosakesed.
DEZAR kõrvaldab kinniste ruumidega kaasnevad ebameeldivused, puhastades kuni 100m³ õhku tunnis nii, et inimesed oma töökohtadelt lahkuma ei pea.

KONTORID, PANGAD
KORTERID, ELUMAJAD
Dezar-2 retsirkulaatorid on disainitud korterites ja elumajades kasutamiseks. Nad vastavad kõikidele sellist tüüpi hoonetega kaasnevatele nõuetele, tagades täiskasvanutele ja lastele vajaliku kaitse. Originaalne disain ja väiksed mõõtmed lubavad selle seadme sobitada iga interjööriga.
 
KORTERID, ELUMAJAD

MIKS JUST DEZAR?

OHUTU JA TÕHUS KASUTAMINE
Sõltuvalt seadme mudelist on õhu desinfitseerimise tõhusus 95-98%. Arvestades seda, et otsest UV-kiirgust ega osooni ei kasutata, on DEZARI retsirkulaatorid täiesti ohutud inimeste juuresolekul kasutamiseks.
Kõik tooted on sertifitseeritud TUV NORD firma poolt vastavalt Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiividele 2014/30/EL ja 2014/35/EL. EL vastavussertifikaat nr LVD/EMS 119/01.

KAHJUTU DESINFITSEERIMINE
Dezar aitab märgatavalt vähendada viiruste, bakterite, tolmu ja õhusaastatuse hulka ning parandab ruumis üldist mikrokliimat, õhku täielikult steriliseerimata. Täieliku õhusteriilsuse saavutamine vaid kodustes majapidamistingimustes ilma UV-retsirkulaatorita on raskendatud. See nõuaks ümbritsevate esemete steriliseerimist ning lisaks ei tohiks toimuda õhuvahetust teiste ruumide ja tänavaga, mis tavatingimustes on peaaegu võimatu.

LAMPIDE ELUAEG ON KUNI 9000 TUNDI
UV-kiirguse allikaks on osoonivabad lambid lainepikkusega 253,7 nm PHILIPSI, LightTechi või Osrami poolt. Sellise lainepikkusega UV-kiirgusel on tugev mõju mikroorganismidele, sealhulgas bakteritele, viirustele, seentele ja eostele.
DEZARI retsirkulaatorites on ainult osoonivabad lambid, mis lubavad neid kasutada ka inimeste juuresolekul. Lampe on võimalik tellida meie firma kaudu. Lampide kasutusaeg ulatub kuni 9000 tunnini.

TAGASISIDE MEIE KLIENTIDELT
Töötan perearstina. Oma töö jooksul puutun kokku paljude laste ning täiskasvanutega. Minu jaoks on tähtis kaitsta enda patsiente ja kolleege pisikute rünnakute eest, eriti viiruste kõrghooajal. Alates ajast, mil hakkasin kasutama DEZARI seadet, ei ole ükski mu kolleeg külmetushaigusesse nakatunud, nagu see on olnud eelnevatel aastatel. Soovitan kõikidel arstidel enda kolleegide ja patsientide tervise eest hoolt kanda!
Larisa Demidova, perearst
 
WWW.LERSON.EE


Sarnased tooted:

DEZAR 4 UV-kiirgur õhu

Õhupuhastaja UV lambiga Neo Tec XJ-2100

Ioniseeriv õhupuhasti Super-plus Turbo

Õhupuhastaja AICOstukorv


Valuuta valik


Sisselogimine
Kasutajanimi:
Parool:
 


Registreeri

Maksmine

Kohaletoimetamine

  

TOP 10:

BblinerHääletamine

 Kas teile meeldivad massaazrõngad Health Hoop?  

Ei
Ja
Soovin ostaTulemus

 


   
Esileht | Abi | Kust osta? | Meist | Kontaktandmed