Tervis on see, mida inimesed ülekõige püüavad kaitsta ja millest kõige vähem hoolivad.

Jean de La Bruyère

Esileht
Abi
Kust osta?
Meist
Kontaktandmed

Osta:

Juhuslik kaupKaupade otsing:

Kood:

Arvestid

Elektrigrillahi "CK-KG10N"

     

Toote kood: E00074Lisa ostukorvi! Lisa ostukorvi!

Elektrigrillahi "CK-KG10N"


79.90 EUR


 

   


Elektrigrillahi "SK-KG10N"  – vajalik abivahend Teie kööki!

Grillahju originaalne disain ja väikesed mõõtmed sobituvad suurepäraselt igasse interjööri.

Vertikaalselt asetuvate varrastega elektrigrili on mõeldud liha, kana, kala, ulukiliha või juurviljade grillimiseks olmetingimustes – kodus või suvilas. SK-KG-01 on üks populaarsemaid tooteid Vene olmetehnika turul.

hnilised omadused:
Tarbimisvõimsus: 1000 Wt
Voolupinge: 220 V
Elektrienergia kulu: 1kW/h
Soojenemistemperatuur: kuni 650 ̊ C
Soojenemisaeg töötemperatuurini: mitte kauem kui 5 min.
Elektrimootori võimsus: 4 Wt
Mahutab toitu koguses kuni 1 kg
Mõõtmed: 450x214 mm
Kaal koos pakendiga: 2 kg

Tootekirjeldus

Elektrigrillfhi koosneb originaalse disainiga metallkorpusest, keraamilisele vardale mähitud ja kaitsva klaaskorpusega kaetud mittekroomsete juhtmetega soojendist ning varraste ajami elektrimootorist. Elektrigrillahju soojendi ümber asetuvad vertikaalselt viis rasvakogumisanumatega varrast, mis pöörlevad ümber oma telgede sagedusega 2 pööret minutis. Kuumus tekib grillahjus soojendi soojuskiirguse ja selle kaitsekorpuselt tagasi peegeldumise arvelt. Selline grillahi on hea ja vajalik tarbeese igale šašlõkiarmastajale, ning suurepärane ja originaalne soolaleivakingitus, millel on täiuslikus köögis kindel koht, aastajast olenemata!
• Grilliefekt ja kvaliteetselt küpsenud liha saavutatakse otsese soojuskiirguse mõjul.

Valminud šašlõki kvaliteet ei erine traditsioonilisel viisil lõkkesüttel valmistatud liha omast. Ainsaks erinevuseks on naturaalse suitsuaroomi puudumine. Aromat-1 on üks vähestest elektrigrillahjudest, mis kasutamismugavuse ja küpsetamiskvaliteedi poolest kuulub omasuguste, ka välismaiste analoogide seas, parimate sekka. Elektrigrilli korpus on valmistatud kõrgkvaliteedilisest toidualumiiniumist (pange tähele – pole emaileeritud, nagu analoogsetel toodetel), mis aitab grilli täielikult, ideaalselt puhtana hoida. Ahjutäis toitu valmib 15-20 minutiga. Ühele vardale mahub küpsema 4-7 lihatükki. Elektrigrillahi Aromat-1 pakub maitsva liharoa – šašlõki – valmistamiseks parimaid võimalusi. Autonoomse ja kompaktse elektrigrillahjuna sobib kasutamiseks ka väikestes toitlustusasutustes – einelaudades, kohvikutes, baarides või restoranides.
• HEAD ISU!


Eristuvad omadused

-Valmistatud roostevabast terasest ja toidualumiiniumist
-Komplekti kuulub 5 kõrgekvaliteedilistest terasest valmistatud keermesvarrast
-Lihamahlade ja -rasva kogumiseks on ette nähtud mugavad alumiiniumanumad
-Võimalus küpsetada standardseid, 20-30 grammiseid lihatükke.
-Toidu valmimisaeg täiskoormusega töötamisel – 15-20 min
- Hõlpsasti puhastatavad lahtikäivad detailidKuidas valmib tervisele kõige ohutum šašlõkk: šašlõkivannil, väligrillil või elektrigrillahjus?

Šašlõkivannil või väligrillil valmistatud šašlõkk võib olla tervisele ohtlik. Liha termilisel töötlemisel eraldub rasv, mille põlemisel moodustuvad kantserogeenid – vähkitekitavad ained. Grillrestile tilkunud rasv kogub endasse kantsegoreene. Resti korduval kasutamisel suureneb terviseoht veelgi.

Kõige tervisesõbralikumaks loetakse šašlõkki, mis on valmistatud vertikaalasetusega grillil. Sellise küpsetusviisi korral tilgub rasv spetsiaalsesse anumasse, suitsu ei moodustu, see aga tähendab, et väheneb oht kantserogeenide sattumiseks šašlõkki.

meerika teadlased korraldasid uuringu, mille tulemustest selgus, et marinaadile lisatud basiilik, piparmünt ja rosmariin vähendavad šašlõki valmistamisel tekkivate kantserogeenide kogust. Marinaadile võib lisada ka tüümiani või punet.
  

Ostukorv


Valuuta valik


Sisselogimine
Kasutajanimi:
Parool:
 


Registreeri

Maksmine

Kohaletoimetamine

  

TOP 10:

BblinerHääletamine

 Kas teile meeldivad massaazrõngad Health Hoop?  

Ei
Ja
Soovin ostaTulemus

 


   
Esileht | Abi | Kust osta? | Meist | Kontaktandmed