Tervis on see, mida inimesed ülekõige püüavad kaitsta ja millest kõige vähem hoolivad.

Jean de La Bruyère

Esileht
Abi
Kust osta?
Meist
Kontaktandmed

Osta:

Juhuslik kaup

Kaupade otsing:

Kood:

Arvestid

Ioniseeriv õhupuhasti Super-plus Turbo

     

Toote kood: A00196Lisa ostukorvi! Lisa ostukorvi!

Ioniseeriv õhupuhasti Super-plus Turbo


179.90 EUR
Tellimisel (30 päeva)Populaarse ja tööökindla, elektrostaatika põhimõttel toimiva Super-plus Turbo õhupuhasti täiustatud mudelil on uus juhtimisplokk nelja töörežiimiga, mis erinevad üksteisest seadme töö- ja „puhkeaja“ intervallide kestuse poolest, võimaldades õhupuhasti efektiivsemat kasutust eri suurusega ruumides.

Juhtimisplokk on varustatud ka kasseti täitumise jälgimise süsteemiga, mis informeerib õhupuhasti puhastamisvajadusest.

Seade eristub teistest oma tänapäevase disaini, madala mürataseme ning seadme ja eemaldatava kasseti mugavama kasutusega konstruktsiooni poolest.

SEADME OTSTARVE
Võimas õhupuhasti on mõeldud elu- ja tööruumide õhu puhastamiseks tolmust, tubakasuitsust, tööstuslikest atmosfääri paiskuvatest heitmetest, taimede õietolmust, tolmulestadest jms ning toaõhu aeroioonse koostise normeerimiseks. Seade eemaldab ebameeldivaid lõhnu ja rikastab õhku vajalike ioonidega.

TÖÖPÕHIMÕTE
Seadme töö põhineb ioniseeritud „tuule“ printsiibil, mis tekib koroonalahenduse mõjul ning tagab õhuvoo liikumise läbi seadme kasseti. Õhku saastavad aerosoolosakesed (tolm, tahm, mikroorganismid) imatakse koos õhuga elektrilaenguga kassetti ning elektrostaatilise välja mõjul liibuvad nad kassetis asetsevate püüdurplaatide külge. 

Kassetti läbivat õhku töödeldakse täiendavalt osooniga, mis moodustub koroonalahenduse ümbruses. Selle kogus on maksimaalsest lubatavast kontsentratsioonist oluliselt väiksem, kuid siiski piisav, et eemaldada ruumist, kus seade töötab, ebameeldivad lõhnad ning suruda alla tõvestavate mikroobide, seeneeoste ja hallituse elutegevus. Õhu puhastamisega samaaegselt laetakse õhku ioonidega.

Hapnikuioonidega rikastatakse juba puhastatud õhku (kuna tolmuga saastunud õhu ioniseerimisel moodustuksid nn rasked ioonid ehk laetud tolmuosakesed).

Super-plus Turbo õhupuhasti tekitab ruumi õhus optimaalse ionisatsioonitaseme, mis vastab looduslikele näitajatele ning sanitaar- ja hügieeninormidele.

Vajadusel saab õhku ka aromatiseerida, kui asetada kasseti vaheriiulisse papist või paksemast paberist lipik ning tilgutada sellele mõned piisad aroomõli.

Täiendavad eelised

- Super-plus-Turbo ioniseeriv õhupuhasti tarbib väga vähe, ainult kuni 10 W elektrienergiat ja võib töötada pidevalt ööpäevaringselt, vajamata regulaarset filtrite asendamist.

- Seadme hooldamiseks piisab sellest, kui kasseti paneele aeg-ajalt puhastada niiske lapiga.

- Seade töötleb sõltuvalt valitud töörežiimist 47–56 m³ õhku tunnis ning suudab puhastada ja ioniseerida õhu 40–50 ruutmeetrise põrandapinnaga ruumis.

- Super-plus Turbo õhupuhasti kasutab pidev-, mitte impulsspinget, see ei tekita elektriseadmes interferentsi ning lubab inimestel viibida töötava seadmega ruumis ükskõik kui pikka aega, ilma et peaks kartma mingeid negatiivseid mõjusid.    

Tehnilised omadused:
 
Omadused Väärtused
Tarbimisvõimsus mitte üle 10 W
Nimipinge 220 V
Toitevõrgu sagedus 50–60 Hz
Teenindatava ruumi suurus kuni 40 m²
Eemaldatavate osakeste suurusvahemik 0,3–100 µm
Filtreerimise efektiivsus kuni 96%
Töörežiimide arv 4
Mõõdud 145 x 195 x 275 mm
Kaal 1,8 kg
 

Garantiiaeg: 3 aastat alates müügipäevast.


 


Sarnased tooted:

Õhupuhastaja Neo Tec XJ-210 ( sobibkuni 20 m2

Õhupuhastaja UV lambiga Neo Tec XJ-2100

AIC (Air Intelligent Comfort) KJF-20B06 Multistage õhu puhastaja -

Õhupuhastaja AICOstukorv


Valuuta valik


Sisselogimine
Kasutajanimi:
Parool:
 


Registreeri

Maksmine

Kohaletoimetamine

  

TOP 10:

BblinerHääletamine

 Kas teile meeldivad massaazrõngad Health Hoop?  

Ei
Ja
Soovin ostaTulemus

 


   
Esileht | Abi | Kust osta? | Meist | Kontaktandmed