K. LOO OMA FINANTSTULEVIK TÄNA!
Esileht
Abi
Kust osta?
Meist
Kontaktandmed

Osta:

Juhuslik kaup

Kaupade otsing:

Kood:

Arvestid

Hõbedaga rikastatud vee seade Nevoton IC-112

     

Toote kood: E00075Lisa ostukorvi! Lisa ostukorvi!

Hõbedaga rikastatud vee seade Nevoton IC-112


127.90 EUR


Hõbeda ionisaator – taastab jõu vaevata

Hõbeda ionisaator Nevoton – aktiivse hõbevee läte Teie kodus

Jaksu ei jätku – immuunsüsteem nõrgenenud?

Pole probleemi! Värskelt valmistatud aktiivse hõbevee tarvitamine tugevdab Teie kaitsevõimet. Aktiivne hõbe stimuleerib lümfotsüütide hulga suurenemist organismis, toetades sellega Teie immuunsüsteemi. Gripiepideemia, ägedad hingamisteede haigused ja teised viirushaigused ei ähvarda Teid enam! Hõbedat sisaldavad ka sellised elutähtsad organid nagu aju, sisesekretsioninäärmed, maks, neerud ja luud. Seetõttu on lastel ja täiskasvanutel soovitav seda regulaarselt tarvitada.

Kolibakter ja stafülokokk ähvardavad meelerahu rikkuda?

Jooge viivitamatult aktiivset hõbevett. Ionisaatoriga NEVOTON valmistatud aktiivvesi hävitab need ohtlikud bakterid 4 tunniga ja sajaprotsendiliselt.

Kas võtta tablett või juua hõbevett?

Aktiivne hõbe on unikaalne vahend. Ühest küljest ei saa tõvestavatel bakteritel hõbeda hävitava jõu suhtes välja kujuneda immuunsus. Teisalt ei ole kasulik mikrofloora hõbedale vastuvõtlik ega saa selle tõttu kannatada. Tänu sellele tapab aktiivne hõbe küll bakterid, kuid ei tekita seejuures düsbakterioosi.

Vajate tugevat desinfitseerimisvahendit?

Valmistage IONISAATORIGA NEVOTON hõbevee kontsentraat.

• Hõvevee kontsentraadiga pesemine, vannid ja kompressid aitavad vabaneda ärritusest, vistrikest ja teistest bakteritest põhjustatud nahaprobleemidest.

• Laste toidunõusid, lutte ja mänguasju on parem pesta hõbekontsentraadiga. Kindlustage oma pisipõnnile täiendav kaitse.

• Külmetuse korral võib kontsentraadiga kurku kuristada ja seda ninna tilgutada.

• Ärge unustage koduseid lemmikuid:

- pärast jalutuskäiku puhastage looma käpad kontsentraadiga, eriti kui kodus on väikelaps;

- kord kuus kastke lilli kontsentraadiga – see kaitseb neid seeninfektsioonide eest, lisage seda lõikelillede veele ja nad rõõmustavad Teid oma iluga kauem;

- pange seemned idanema hõbeveega ja Te kaitsete oma saaki.

Vee kvaliteet tekitab kahtlusi?

HÕBEDAIONISAATOR NEVOTONI abil puhastakse vesi bioloogiliselt. Mõni tund pärast vee valmistamist võite olla veendunud, et vette ei ole jäänud mitte ainsatki 650 haigustekitavast bakteriliigist. Sellist vett võite säilitada pikki kuid.

! Pidage meeles, et ainult värskelt valmistatud, st aktiivsel hõbeveel on organismile maksimaalselt efektiivne mõju. Seepärast hoidke ionisaator NEVOTON alati käeulatuses. Paljudel on see leidnud kindla koha köögis veekeetja kõrval.

„Hõbedase“ vee unikaalsed omadused on teada juba ammu. Vee hõbedaionisaatoriga NEVOTON IC-112 võite Te sellist vett valmistada oma kodus! See küllastab vee aktiivsete hõbedaioonidega, mida ei ole võimalik saavutada hõbelusika või -müntide abil. Ionisaator NEVOTON valmistab rangelt doseeritud ohutu kontsentratsiooniga „hõbedase“ vee. Te saate valida 2 režiimi vahel: joogivesi (toiduks tarvitamiseks) ja kontsentraat (pesemiseks, vanniveeks, lillede kastmiseks jms).

Ionisaator „istub“ ideaalselt tavalise klaaspurgi suule. Teil ei tule „hõbedase“ vee valmistamise anumat kaua valida. Muide, kui soovite, võite kasutada mis tahes nõu.

Ionisaator NEVOTON on suuteline „hõbetama“ kuni 60 tonni vett! Seda on terve rongitsisterni täis. Kujutage ette, kui kaua Te saate juua nii kasulikku „hõbedast“ vett!

„Hõbedase“ vee valmistamine ionisaatoriga NEVOTON on lihtsamast lihtsam:

Üks! Paigutage ionisaator veepurgile

Kaks! Lülitage pistikupessa

Kolm! Valige režiim ja vajutage nuppu START

Ei mingeid tabeleid ega keerulisi arvutusi! Ja seejuures saate Te täpselt doseeritud koguse hõbedaioonidega „hõbedase“ vee.

Tehnilised omadused:
 
Saadava lahuse kontsentratsioon:
režiimil „Joogivesi“
 
35 µg/l
 
režiimil „Kontsentraat“ µg/l 10 000 µg/l (10 mg/l)
Hõbeelektroodi tehniline ressurss joogivee režiimil vähemalt 60 000 l
Toitepinge 220 V
Toiteploki väljundpinge 12 V
Toiteploki väljundvool max 100 mA
Tarbimisvõimsus max 5 W
Ionisaatori gabariidid 125*125*150 mm
Komplekti kaal max 600 g
Hõbeelektroodi (puhtusega 999,9%) kaal 2,7 g
 
IONISAATORI NEVOTON OTSTARVE

Hõbedaga rikastatud vee seade Nevoton IC-112

Hõbedaga rikastatud vee seade Nevoton IC-112 on mõeldud hõbedaioonide Ag+ vesilahuse saamiseks kodustes tingimustes. Hõbedaioone eraldab vette alalisvool, mis läbib seadme kaht elektroodi – üks neist valmistatud puhtast (999,9%) hõbedast, teine aga spetsiaalsest roostevabast terasest.

Seadme tööd juhib digitaalne mikroprotsessor, mis olenevalt lahuse otstarbest ja kogusest määrab voolu parameetrid elektroodidele ja seadme tööaja. Digitaalse tehnika rakendamine kindlustab seadme suure töökindluse ja eriti täpse töö.

Kuidas hõbedaga rikastatud vee seadet Nevoton kasutada

Seadet Nevoton IC-112 on väga lihtne ja mugav käsitseda. See paigaldatakse tavalise ühe-, kahe- või kolmeliitrise purgi peale. Aparaadi korpuse peal asub kolme sensornupuga juhtpaneel:• Nupp REŽIIM – määrab kindlaks lahuse kontsentratsiooni (JOOGIVESI või KONTSENTRAAT).

• Nupp MAHT – määrab kindlaks töödeldava vedeliku koguse (üks/kaks/kolm liitrit). Määratud režiime kajastab vastava indikaatori helendumine.

• Nupp START/STOPP – käivitab ja vajaduse korral seiskab ioniseerimisprotsessi (vee rikastamise aktiivsete hõbedaioonidega) enne selle lõppu. Ioniseerimisprotsessi vältel põleb töötamise indikaator ühtlase tulega.

Ioniseerimisprotsess lõpeb automaatselt. Sellest, et protsess on lõppenud, annab märku START/STOPP nupu all olev vilkuv indikaator ja iga 10 sekundi järel kostab lühike helisignaal.

TEIE HÕBEVESI ON VALMIS!

Pärast ioniseerimise lõppu tuleb vajutada nuppu START/STOPP. Ionisaator läheb tagasi algolekusse (JOOGIVESI / 1 LIITER) ja on valmis järgmiseks käivitamiseks.

Vee töötlemise kestus

Vee töötlemise kestus määratakse automaatselt, režiimi ja veekoguse valimise käigus.
 
KOGUS Joogivesi Kontsentraat
1 liiter 35 sek 20 min
2 liitrit > 70 sek
3 liitrit 105 sek

Hõbedase joogivee kontsentratsioon on 35 µg/liitrile. Kontsentraat sisaldab juba 10 000 µg hõbedat liitri vee kohta. Kui aga vajate vahepealse kontsentratsiooniga hõbevett, piisab, kui muuta vastavalt kas vee kogust või selle töötlemise kestust.

Hõbedaga rikastatud vee seade NEVOTON IC-112 võimaldab saada ühtejärge 60 tonni (terve rongitsisterni täie) hõbejoogivett, millest kolmeliikmelisele perele jätkub keskmise tarbimise korral umbes 3 AASTAKS.

Tasub silmas pidada, et iga veehõbetaja hõbe on kulumaterjal. Seega tuleb Teil igal juhul perioodiliselt välja vahetada kas hõbedapadrunid (nagu mõnedel teistel ionisaatoritel), või, nagu Nevoton IC-112 puhul, seade ise (pideva kasutamise korral umbes 3 aasta tagant), mis on märksa mugavam ja ökonoomsem.

Veehõbetaja NEVOTON kasutamine

Esimese kasutuskorra eel:

• seadme korpuse pealmine osa tuleb kindlasti niiske salvrätikuga üle pühkida. Korpuse alumist osa, kus paiknevad elektroodid, peske külma voolava vee all;

• Seejärel tuleks valmistada 1 liiter joogivee kontsentratsiooniga „hõbedast“ vett. See lahus tuleb kindlasti ära valada. Veehõbetaja NEVOTON IC-112 on töövalmis.

Regulaarne hooldus:

• Elektroodide hoidikut pesta altpoolt jooksva vee all vastavalt määrdumusele. Seadme korpust tuleks niiske salvrätikuga hoolikalt puhastada.

• „Hõbedase“ vee valmistamisel moodustub elektroodide hoidikule, hõbeelektroodile ja purgi seintele tume katt. Pärast „hõbedase“ vee valmistamist tuleb see kindlasti ümber valada teise anumasse ning hoidik ja purk kohe voolava vee all puhtaks pesta. See katt on üsna kergesti mahapestav. Kui seda regulaarselt ei tehta, muutub katt aja jooksul tihkeks ja raskendab edaspidi ioniseerimisprotsessi.

Keelatud on:

• keerata niisket seadet elektroodigega ülespoole;
• kasutada mehaaniliste vigastustega juhtmeisolatsiooni või toiteplokiga veehõbetajat;
• ionisaatori korpuse pealmist osa vette kasta;
• hoida ionisaatorit vett täis anumas;
• seadet märgade kätega sisse ja välja lülitada;
• lasta veeleketel ja -pritsmetel toiteplokile mõjuda;
• ühendada toiteplokki elektripistikusse, mis ei ole töökorras;
• seadet omal käel remontida.
IONISAATORI NEVOTON OTSTARVE
 


Sarnased tooted:

Vee ionisaator "aQuator Silver" - "elus" / "surnud" + hõbevesi.

Vee ionisaator "aQuator Classic" - "elus" / "surnud".

Vee ionisaator aQuator Mini Silver - "elus" / "surnud" + hõbevesi.

Vee ionisaator aQuator Mini Classic - elus" / "surnud".Ostukorv


Valuuta valik


Sisselogimine
Kasutajanimi:
Parool:
 


Registreeri

Maksmine

Kohaletoimetamine

  

TOP 10:

BblinerHääletamine

 Kas teile meeldivad massaazrõngad Health Hoop?  

Ei
Ja
Soovin ostaTulemus

 


   
Esileht | Abi | Kust osta? | Meist | Kontaktandmed