K. LOO OMA FINANTSTULEVIK TÄNA!
Esileht
Abi
Kust osta?
Meist
Kontaktandmed

Osta:

Uudistoode!

Juhuslik kaup

Kaupade otsing:

Kood:

Arvestid

Õhupuhastaja Neo Tec XJ-210 ( sobibkuni 20 m2 ruumidele)

     

Toote kood: A00007Lisa ostukorvi! Lisa ostukorvi!

Õhupuhastaja Neo Tec XJ-210 ( sobibkuni 20 m2 ruumidele)


Hind: 99.00 EUR 89.00 EURÕhuionisaator puhastab õhku siseruumides ja rikastab õhku negatiivselt laetud aeroioonidega. Seade puhastab õhku tolmust, õietolmust, seentest, viirustest, koduloomade karvadest, kõõmast, putukate osakestest, tubakast ja muudest ebameeldivatest lõhnadest. Kui ionisaator asub elektrostaatilise välja allikate (sisselülitatud teleri, arvutikuvari) läheduses, vähendab see 5–10 korda nende allikate loodud positiivsete laengute pinget. Järelikult tuleb ionisaator paigutada neist allikatest 0,5–1,0 m kaugusele. Ultraviolettkiirgus (UV-kiirgus), mida kiirgab ionisaator, hävitab baktereid ja mikroobe ning desinfitseerib ruumi. 

Õhuionisaator puhastab õhku siseruumides ja rikastab õhku negatiivselt laetud aeroioonidega. Seade puhastab õhku tolmust, õietolmust, seentest, viirustest, koduloomade karvadest, kõõmast, putukate osakestest, tubakast ja muudest ebameeldivatest lõhnadest. Kui ionisaator asub elektrostaatilise välja allikate (sisselülitatud teleri, arvutikuvari) läheduses, vähendab see 5–10 korda nende allikate loodud positiivsete laengute pinget. Järelikult tuleb ionisaator paigutada neist allikatest 0,5–1,0 m kaugusele. Ultraviolettkiirgus (UV-kiirgus), mida kiirgab ionisaator, hävitab baktereid ja mikroobe ning desinfitseerib ruumi.

Seadmel on kolm töörežiimi: õhu ioniseerimine, UV-kiirgus ja õhu ioniseerimine+UV-kiirgus.

Seade ei vaja lisaruumi, kuna kontaktpistik on paigaldatud otse korpusele, mis võimaldab seadmel paikneda vahetult seinal. Seade on ökonoomne, kuna tarbib vaid 8 W elektrienergiat.

Garantii: 2 aasta.Sarnased tooted:

Õhupuhastaja UV lambiga Neo Tec XJ-2100

Ioniseeriv õhupuhasti Super-plus Turbo

AIC (Air Intelligent Comfort) KJF-20B06 Multistage õhu puhastaja -

Õhupuhastaja AICOstukorv


Valuuta valik


Sisselogimine
Kasutajanimi:
Parool:
 


Registreeri

Maksmine

Kohaletoimetamine

  

TOP 10:

BblinerHääletamine

 Kas teile meeldivad massaazrõngad Health Hoop?  

Ei
Ja
Soovin ostaTulemus

 


   
Esileht | Abi | Kust osta? | Meist | Kontaktandmed