Esileht
Abi
Kust osta?
Meist
Kontaktandmed

OLE MÄRGATAV!

Osta:

Uudistoode!

Kaupade otsing:

Kood:

Juhuslik kaupArvestid

Aplikaator "Karikakar" (nõelte samm 5,0 mm, D-314 mm)

     

Toote kood: : P00232Lisa ostukorvi! Lisa ostukorvi!

Aplikaator "Karikakar" (nõelte samm 5,0 mm, D-314 mm)


89.90 EUR


Refleksoteraapia arsti N.G.Ljapko (Donetsk, Ukraina) poolt väljatöötatud aplikaatorid on mõeldud laialdaseks ravieesmärkidel kasutuseks, samuti profülaktilise vahendina tervise tugevdamiseks ja säilitamiseks, tõstab töövõimet, üldist elutoonust, normaliseerib und, meeleolu, ainevahetust ("tüsedad" inimesed vabanevad liigsest kaalust, kõhnad võtavad juurde).
Ljapko aplikaatorid on ühed vähestest meditsiinikaupadest, tuntud juba Venemaa Liikmesriikides, Ameerikas, Lääne-Euroopas, Austraalias, kuna võrdseid oma jõu ja ravimõju tulemuste poolest, lihtsuse ja kasutuslihtsuse poolest ei ole.
Kümned tuhanded inimesed kasutavad edukalt aplikaatoreid ja on vaimustuses nende unikaalsusest. Aplikaatorid on muutunud eakate inimeste ustavaks sõbraks ja tervise kaitsjaks, tagastavad reaalselt nende kasutajatele jõu, energia ja elurõõmu.

LJAPKO APLIKAATORI VÕIMALUSED:
* tõstab töövõimet ja elutoonust, normaliseerib und ja ainevahetust, parandab meeleolu;
*aitab mao-soolkonna, südame-veresoonkonna, hingamisorganite ja närvisüsteemi haiguste ravis, normaliseerib nende organite tegevust;
* kõrvaldab seksuaalhäired edasise seksuaalfunktsioonide normaliseerimisega nii meestel kui naistel;
* günekoloogiliste haiguste ravis soodustab kiiret põletikuilmingute ja menstruaalhäirete taandumist;
* vähendab täisväärtuslikku taastusaega peaaju traumade, luumurdude, operatsioonide, insultide järgselt;
* maandab valusid selgroos, liigestes ja lihastes, peavalusid:
2-3 korda tõstab selliste meetodite efektiivsust kui massaaž, kõrva- ja üldnõelteraapia, manuaal- ja laseteraapia, mikrolaine resonantsteraapia (ühise või eelneva kasutamise korral), võimaldab vähendada ravimite võtmise aega ja isegi keelduda nende võtmisest.
* Väliselt on Ljapko aparaat väga sarnane Kuznetsovi aplikaatorile, kuid erinevus on olemas, kusjuures vägagi oluline. Kuznetsovi variant eeldab plastikust plaati samasuguste plastikust kidadega (või nõeltega). Selline lahendus eeldab üsnagi tugevat mehhaanilist survet selliste "nõelte" teravikele, mille tulemusel tekivad vägagi valulikud tunded. Seetõttu ei ole see alanenud valulävega inimesele mitte eriti edukas lahendus - liialt valus ning selle tulemusel ei soovigi enam mingit raviefekti sellest saada. Analoogiline olukord on lastega, kelle nahk on veel liialt õrn. Raviefekt aga on üles ehitatud just sellel mehhaanilisel mõjutusel ja nõrgestada seda ei tohi - kaob kogu mõte.
* Ljapko aplikaator töötab selles plaanis veidi teisiti. Selles on samuti nõelad, kuid mitte plastikust, vaid metallist. Seejuures on kasutatud inimorganismile kasulikke metalle. Lisaks on nõelte paarid valitud selliselt, et luua "galvaanilisi paare". Selle tulemusel tagatakse kahekordne mõju - analoogiliselt Kuznetsovi aplikaatorile mehhaaniline, pluss mõningane galvaaniliste vooludega elektrimõju. Tänu sellele võib Ljapko varianti kasutada isegi ülalnimetatud, kõrgenenud valulävega inimesed – piisab vaid aplikaatori paigaldamisest õhukesele linasele kangale. Seejuures alaneb mehhaaniline mõju, elektriline aga jääb täies ulatuses.
 
            


Ostukorv


Valuuta valik


Sisselogimine
Kasutajanimi:
Parool:
 


Registreeri

Maksmine
Kohaletoimetamine

  

Hääletamine

 Kas teile meeldivad massaazrõngad Health Hoop?  

Ei
Ja
Soovin ostaTulemus

TOP 10:

Bbliner 


   
Esileht | Abi | Kust osta? | Meist | Kontaktandmed